Links op deze pagina kunnen affiliate links zijn – de prijs blijft voor jou hetzelfde. Hoe affiliatelinks werken

daily cashback / Gidsen

Gidsen

Fire Maple: verzending per land, gratis-grenzen en retour

· 2026-10-11

Fire Maple is een merk van kampeeruitrusting, bekend van kooktoestellen, kookgerei en outdoorspullen, en de eigen webshop verzendt ruim buiten de Verenigde Staten. De tarieven staan voor elke bestemming in Amerikaanse dollars, met grenzen voor gratis verzending die stijgen als je van de VS naar Canada en de EU gaat. Hieronder staan de cijfers en regels die de shop publiceert, zodat je ze met je winkelmand kunt vergelijken voordat je betaalt.

Waar Fire Maple naartoe levert

Het verzendbeleid noemt de Verenigde Staten, Canada, Australië, het Verenigd Koninkrijk, Nieuw-Zeeland, de Europese Unie en geselecteerde markten in Azië, en zegt dat uitbreiding is gepland. Bestellingen worden in 1 tot 3 werkdagen verwerkt, daarna duurt de verzending 3 tot 10 werkdagen. De productpagina laat weten of een artikel uit China komt, en de definitieve verzendkosten verschijnen bij het afrekenen voordat je betaalt.

Verzendtarieven en grenzen voor gratis verzending

Voor standaardartikelen hangt de verzending af van het subtotaal van je bestelling na kortingen. Bestellingen van $0 tot $34.99 betalen $6.90 verzending, en bestellingen met standaardartikelen van $35 of meer betalen $9.90 totdat gratis verzending geldt. Zware en grote producten zoals veldbedden, tenten en powerstations worden tegen een vast tarief verzonden en komen niet in aanmerking voor gratis verzending.

BestemmingGrens voor gratis verzending (standaardartikelen)Vaste verzending voor zware artikelen
Verenigde StatenGratis verzending boven $64$29.90 vaste verzending
Australië, VK, Nieuw-ZeelandGratis verzending boven $79$29.90 vaste verzending
Geselecteerde Aziatische marktenGratis verzending boven $79Niet beschikbaar
CanadaGratis verzending boven $129$29.90 vaste verzending
Europese UnieGratis verzending boven $129$39.90 verzending

Bevat een winkelmand een mix van standaard- en zware artikelen, dan worden de kosten voor elk deel berekend en bij het afrekenen getoond. Gratis verzending is gebaseerd op het subtotaal na kortingen, en kortingscodes en coupons kunnen niet worden gecombineerd.

Adreswijzigingen, tracking en kwijtgeraakte pakketten

Zodra een bestelling is verzonden, kan het afleveradres niet meer worden gewijzigd. Schrijf daarvoor zo snel mogelijk naar [email protected]. Je kunt het pakket volgen op de pagina Track Order van de shop. Meld een kwijtgeraakt of ontbrekend pakket binnen 7 dagen na de verwachte leverdatum, want latere claims kunnen worden afgewezen. Artikelen kunnen in aparte zendingen aankomen zonder extra verzendkosten.

Retour, omruilen en garantie

Fire Maple biedt een vrijwillige retourtermijn van 7 kalenderdagen na de bezorgdatum van de vervoerder, bovenop de rechten die je hebt volgens de lokale consumentenwet. Het artikel moet van firemaplegear.com komen en ongebruikt, schoon en herverkoopbaar zijn, met alle onderdelen, handleidingen en verpakking, plus aankoopbewijs. Neem eerst contact op met de support. Je krijgt dan het retouradres, dat kan afwijken van het adres op het pakket, dus stuur niets terug zonder instructies. Bij een retour wegens bedenken betaal je zelf het porto en worden de oorspronkelijke verzendkosten niet terugbetaald. Is een artikel defect, tijdens het transport beschadigd of verkeerd, dan dekt de shop redelijke retourkosten waar dat vereist is. Defecte of beschadigde artikelen kunnen binnen 14 dagen na ontvangst worden geruild als je foto's stuurt. Invoerrechten, invoerbelasting en bemiddelingskosten worden in het algemeen niet terugbetaald. De producten hebben 3 jaar beperkte garantie voor de oorspronkelijke koper.

Cashback gebruiken

Open de pagina van Fire Maple bij daily cashback, waar het actuele percentage (tot 7,5 %) staat naast de aanbiedingen die we elke dag controleren. Klik op de shopknop en bestel daarna zoals gewoonlijk. In je gratis account staat de cashback als open en wordt bevestigd nadat de shop de bestelling heeft doorgegeven. Een geretourneerd artikel verlaagt het bedrag voor dat artikel.

Praktische tips

  • Kies bij het afrekenen je land, want de grens voor gratis verzending verschilt per bestemming.
  • Houd zware uitrusting in een aparte winkelmand als je de vaste verzendkosten duidelijk wilt zien.
  • Fotografeer het pakket en het product bij aankomst, want schadeclaims vragen om foto's.
  • Bestel in één bezoek en sluit andere cashback- of vouchersites.

Stand oktober 2026.

Veelgestelde vragen

Naar welke landen verzendt Fire Maple?
De Verenigde Staten, Canada, Australië, het Verenigd Koninkrijk, Nieuw-Zeeland, de Europese Unie en geselecteerde markten in Azië.
Hoe lang duurt de levering?
Bestellingen worden in 1 tot 3 werkdagen verwerkt, daarna duurt de verzending 3 tot 10 werkdagen.
Wat kost de verzending?
Standaardartikelen kosten $6.90 verzending onder $35 en $9.90 vanaf $35 totdat de grens voor gratis verzending voor jouw land is bereikt.
Wanneer is de verzending gratis?
Dat hangt af van de bestemming: boven $64 in de VS, boven $79 in Australië, het VK en Nieuw-Zeeland, en boven $129 in Canada en de EU. Zware artikelen zijn uitgesloten.
En tenten en andere zware artikelen?
Die worden tegen een vast tarief verzonden en komen niet in aanmerking voor gratis verzending: $29.90 voor de meeste bestemmingen en $39.90 verzending naar de EU.
Hoe lang kan ik iets retourneren?
7 kalenderdagen na levering volgens het vrijwillige beleid, bovenop de rechten volgens je lokale consumentenwet.
Wie betaalt de retourverzending?
Jij bij een retour wegens bedenken. Is het artikel defect, tijdens het transport beschadigd of verkeerd, dan dekt de shop redelijke kosten waar dat vereist is.
Wat als mijn artikel beschadigd aankomt?
Mail foto's of video's naar [email protected]. Defecte of beschadigde artikelen kunnen binnen 14 dagen na ontvangst worden geruild.
Betaal ik douane of invoerbelasting?
Invoerrechten en invoerbelasting die aan autoriteiten of vervoerders worden betaald, worden in het algemeen niet door de shop terugbetaald. Vraag de support vóór het bestellen wat je kunt verwachten.
Hoe lang is de garantie?
De shop geeft 3 jaar beperkte garantie aan de oorspronkelijke koper.
Hoe neem ik contact op met Fire Maple?
Mail naar [email protected] of gebruik de contactpagina van de shop.
Zijn er actuele coupons of promoties?
Actuele aanbiedingen staan op de pagina van Fire Maple bij daily cashback en we controleren ze dagelijks.
Hoe werkt cashback bij Fire Maple?
Gebruik de knop op de shoppagina en bestel in hetzelfde bezoek. De cashback staat eerst als open en daarna als bevestigd. Een retour trekt hem af en een code van een andere site kan je de cashback kosten.